Koberce Kučeravážení zákazníci, vítáme vás na našich stránkách.

Firma KUČERA-MORAVIA byla založena a začala prodávat bytový textil v roce 1992. V jejím širokém sortimentu bylo a do současné doby je hlavně zboží od českých výrobců. Od počátku firma dodávala záclony, koberce, povlečení, ručníky i vše ostatní ze svého sortimentu do hotelů, penzionů a vysokoškolských kolejí v Brně i okolí. Součástí dodávek byla a je montáž garnýží, speciálních rolet, šití i atypických záclon a závěsů a také pokládka koberců a PVC.

Od počátku je také v nabídce služeb doprava zboží v předem určeném čase nebo dle přání zákazníka. V roce 1996 firma otevřela svoji druhou prodejnu, kde je vše, co se týče sortimentu a služeb obdobné jako na první prodejně. Snažíme se osobní přístupem na obou prodejnách maximálně vyhovět zákazníkům, poradit, případně doporučit co nejlepší řešení. Věříme, že i Vy se o tom osobně přesvědčíte a navštívíte naše prodejny, kde Vás rádi přivítáme.

české výrobkyProdáváme české výrobky.

Sortiment

V našem sortimentu najdete české výrobky jako:
deky, garnýže a příslušenství, igelitové ubrusy, koberce v metráži, kusové koberce, lemovka na záclony, polštářky, potahové látky, povlečení, prostěradla, předložky, přikrývky a polštáře, PVC, ručníky a osušky, sedáky na židle, utěrky, záclony a závěsy na objednávku a záclony se za závěsy v metráži.

Naše prodejna

obrázek prodejny
| Prodejna Bratislavská 1a |
rychlé kontakty
tel./fax: 545 57 85 44
mobil: 602 50 29 75

e-mail: gif

sortiment
koberce v metráži
obrázek sortimentu