Koberce Kučeravážení zákazníci, vítáme vás na našich stránkách.

Máme novou galerii našich prací zde

Prázdninová otevírací doba:
Po - čt: 09 - 17
Pá: 09 - 15
So: Zavřeno

Firma KUČERA-MORAVIA byla založena a začala prodávat bytový textil v roce 1992. V jejím širokém sortimentu bylo a do současné doby je hlavně zboží od českých výrobců. Od počátku firma dodávala záclony, koberce, povlečení, ručníky i vše ostatní ze svého sortimentu do hotelů, penzionů a vysokoškolských kolejí v Brně i okolí. Součástí dodávek byla a je montáž garnýží, speciálních rolet, šití i atypických záclon a závěsů a také pokládka koberců a PVC.

Od počátku je také v nabídce služeb doprava zboží v předem určeném čase nebo dle přání zákazníka. Snažíme se osobním přístupem maximálně vyhovět zákazníkům, poradit, případně doporučit co nejlepší řešení. Věříme, že i Vy se o tom osobně přesvědčíte a navštívíte naši prodejnu, kde Vás rádi přivítáme.

české výrobkyProdáváme české výrobky

Sortiment

V našem sortimentu najdete české výrobky jako:
deky, garnýže a příslušenství, igelitové ubrusy, koberce v metráži, kusové koberce, lemovka na záclony, polštářky, potahové látky, povlečení, prostěradla, předložky, přikrývky a polštáře, PVC, ručníky a osušky, sedáky na židle, utěrky, záclony a závěsy na objednávku a záclony se za závěsy v metráži.

Naše prodejna

obrázek prodejny
| Prodejna Příkop 18 |
rychlé kontakty
tel: 545 57 85 44
mobil: 602 50 29 75

e-mail: gif

sortiment
garnýže a příslušenství
obrázek sortimentu

otevírací doba
| Prodejna Příkop 18 |

Po - Čt: 09:00 - 17:00
Pá: 09:00 - 15:00

So: Zavřeno

počítadlo návštěv